Zadzwoń do nas

22 100 47 41

Montaż

Montażu nigdy nie zlecamy obcym osobom, zatrudniamy do tego tylko swoich sprawdzonych ludzi. Za nich bierzemy odpowiedzialność i gwarantujemy, że w razie kłopotów z oknami, nigdy Cię nie opuszczą. Najlepszym tego przykładem jest ekipa Pana Michała i Pana Marka.

Montaż okien Warszawa

W naszej firmie przykładamy bardzo dużo uwagi do prawidłowego montażu sprzedawanych przez nas okien. Jest to bowiem jeden z kluczowych elementów, który decyduje o tym, czy okno jest w stanie zapewnić właściwą izolację termiczną i akustyczną oraz który wpływa na trwałość stolarki okiennej.

Nigdy nie zlecamy montażu obcym osobom! Korzystamy wyłącznie z pomocy sprawdzonych specjalistów, którzy mogą się pochwalić wieloma zrealizowanymi zleceniami. Od lat współpracujemy z tymi samymi ekipami, dzięki czemu możemy wziąć za nich odpowiedzialność i zagwarantować Państwu, że w razie kłopotów z oknami od razu będziemy w stanie naprawić wszelkie usterki. Najlepszym przykładem rzetelności w świadczeniu usług montażu okien jest ekipa Pana Michała i Pana Marka.

Odpowiedni montaż okna – dlaczego to takie ważne?

Wysokiej jakości okna, które zostały perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, powinny być również należycie zamontowane. Dzięki temu będą działać bez zarzutu i należycie pełnić swoją funkcję. Jest to ważne nie tylko pod względem bezpieczeństwa, ale także szczelności, izolacji cieplnej oraz dźwiękowej. Jak się okazuje, największe straty, w sytuacji, kiedy montaż okna nie został wykonany zgodnie ze sztuką, występują w miejscach połączenia z murem. Dlaczego właśnie w tych obszarach? Mianowicie dlatego, że zalega tam woda kondensacyjna, która kolejno przyczynia się do rozwoju pleśni. W związku z powyższym, jeżeli nie chcemy, aby ten problem dotyczył również nas, powinniśmy zadbać o szczelny montaż okien.

Wykonanie takiego zadania samodzielnie, szczególnie, gdy nie dysponuje się stosowną wiedzą i umiejętnościami w tym zakresie, może przysporzyć wiele problemów, ale również sprawić, że montaż okien PCV czy jakichkolwiek innych nie przebiegnie zgodnie z założeniami. Aby tego uniknąć, najlepiej podjąć współpracę z fachowcami w tym zakresie, do których niewątpliwie należy firma Medrus. Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu okien, co sprawia, że przeprowadzane przez nas prace przebiegają niezwykle sprawnie i dokładnie. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.


Montaż okien PCV i innych modeli – jak zrobić to dobrze?

Wiedząc już, dlaczego prawidłowy montaż okien plastikowych, a także tych wykonanych z innych materiałów, jest tak istotny, przychodzi kolej na omówienie, w jaki sposób go wykonać. Oto kilka istotnych kroków, których absolutnie nie należy pomijać:

 1. Przeprowadzenie dokładnego pomiaru otworu. Najlepiej dokonać go po wyrównaniu powierzchni, przy użyciu taśmy mierniczej oraz poziomicy. Miarę zdejmuje się z obu stron ościeży. Należy zwracać również uwagę na to, aby kąty były równe. Warto wiedzieć, że każde okno powinno być mniejsze od ościeża. Wynika to z wahań temperatur, a pominięcie tego faktu, może skutkować odkształceniem ramy okiennej.
 2. Dokładne oczyszczenie podłoża. Kolejnym krokiem, jeśli chodzi o prawidłowy montaż okna, jest skrupulatne usunięcie gruzu, luźnych elementów zaprawy, pyłów, jak i również resztek starego uszczelnienia. Jest to ważne, gdyż wpływa na odpowiedni montaż oraz należyte uszczelnienie.
 3. Prawidłowe ustawienie okna. Podczas montowania okna trzeba upewnić się, że nie powstają żadne mostki cieplne na styku muru z ramą okna. Należy zadbać także o staranne osadzenie samego okna w ścianie, a także o obecność listwy progowej. W trakcie wymiany starych okien na nowe, trzeba pamiętać o odwodnieniu profilu.
 4. Odpowiednie zamocowanie ramy do muru. Montaż okna PCV zdecydowanie powinien uwzględniać tą czynność. Najlepiej użyć w tym celu więcej elementów mocujących, które zapewnią stabilność i trwałość konstrukcji.
 5. Zwrócenie uwagi na izolację. To jeden z najważniejszych elementów, od którego zależy energooszczędność całego budynku.

Jeśli zależy Państwu na tym, aby montaż okna w Państwa budynku wykonała ekipa prawdziwych fachowców, zachęcamy do podjęcia z nami współpracy. Gwarantujemy, że prace przebiegną sprawnie, a Państwo będą mogli cieszyć się doskonale zamontowanymi oknami. Obszarem, na którym świadczymy swoje usługi, jest województwo mazowieckie. Przede wszystkim obsługujemy takie miasta jak Warszawa, Piaseczno i okolice. Zachęcamy do kontaktu z nami.


Montaż okien Warszawa – kilka ważnych elementów, które należy dopilnować

Nawet, jeżeli zleca się wykonanie montażu okien profesjonalnym ekipom, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, które wpływają potem na sprawność ich działania.

  1. Temperatura i wilgotność pomieszczenia. Zapewni ją wyłącznie należyte uszczelnienie. Dzięki temu nie będzie dochodziło do przepuszczania powietrza, gromadzenia się wody w szczelinach, a tym samym również do występowania pleśni.
  2. Izolacyjność cieplna i dźwiękowa. Niezwykle ważnym jest, aby środkowa płaszczyzna połączenia z budynkiem została w odpowiedni sposób wypełniona. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ realnie wpływa na utrzymanie ciepła w domu i dźwiękoszczelność.
  3. Temperatura zewnętrzna i zmienne warunki pogodowe. Zewnętrzne połączenia z budynkiem muszą być wykonane solidnie, gdyż stale oddziałują na nie rozmaite czynniki atmosferyczne.

  Decydując się na współpracę z firmą Medrus zyskują Państwo gwarancję, że nic nie zostanie przeoczone przez naszych fachowców. Dzięki temu montaż okien przebiegnie we właściwy sposób, zapewniając Państwu bezpieczeństwo i spokój.


  Dlaczego warto nam zlecić montaż okien balkonowych?

  Stoją Państwo przed koniecznością podjęcia decyzji, kto przeprowadzi montaż okien balkonowych w Waszym domu lub mieszkaniu? Jeżeli tak, to chętnie podejmiemy się tego zadania, gdyż dokładnie wiemy, jak wykonać je na najwyższym poziomie. Jesteśmy fachowcami z 20-letnim doświadczeniem, którzy na swoim koncie posiadają setki zrealizowanych inwestycji. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem jest stale powiększające się grono zadowolonych z naszych usług klientów. Jeżeli chcą Państwo, aby montaż okna PCV, balkonowego czy jakiekolwiek innego był wykonany tak, jak należy, to nie wahajcie się ani chwili dłużej. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu zrealizowania usługi.


  Ile kosztuje montaż okien w Warszawie?

  Chcą Państwo wiedzieć, jaka jest cena za montaż okien w Warszawie? Otóż wszystko zależy bowiem od ich modelu. Im większy i bardziej skomplikowany system, tym koszt jego instalacji jest wyższy. Jeżeli interesuje Państwa montaż okien tarasowych lub innych rozwiązań w Państwa domu czy w mieszkaniu, zachęcamy do skontaktowania się z nami i umówienia terminu spotkania. Po zebraniu istotnych informacji przedstawimy Państwu cennik świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy, że cena za wykonane przez nas prace, pozostaje w dobrym stosunku do ich jakości. Decydując się na współpracę z nami uzyskują Państwo także dostęp do nieodpłatnych napraw gwarancyjnych, a tym samym pewność sprawnej obsługi w przypadku wystąpienia awarii. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, służymy pomocą.

Zobacz nasze realizacje

 • Montaż okien Warszawa
 • Montaż okien Warszawa
 • Montaż okien Warszawa
 • Montaż okien Warszawa
 • Montaż okien Warszawa
 • Montaż okien Warszawa
 • Montaż okien Warszawa
  Montaż okien Warszawa