Zadzwoń do nas

22 100 47 41

Medrus – Renomowany producent okien PCV

Nasza firma już od wielu lat jest cenionym na rynku producentem okien PCV. Oferujemy swoim klientom bardzo duży wybór różnego typu okien w bardzo atrakcyjnych cenach. Realizując zlecenia naszych klientów zawsze dokładamy wszelkich starań by były wykonywane jak najlepiej. Działamy na rynku już od 20 lat. Obsługujemy klientów nie tylko z Warszawy, ale także np. z Piaseczna oraz wielu innych okolicznych miejscowości. Jesteśmy zgranym zespołem fachowców, których pomimo różnic w charakterach łączy jeden cel: 110% zadowolenia naszych klientów!

Szeroki wybór okien PCV dla potrzeb każdego klienta

Nasi klienci cenią nas jednak nie tylko za jakość wykonania wszystkich oferowanych przez nas okien, drzwi oraz innych sprzedawanych akcesoriów, ale także za to, ze w swojej ofercie posiadamy produkty dostosowane do potrzeb różnych osób. Produkujemy zarówno okna PCV Premium, które odznaczają się najwyższą jakością wszystkich istotnych parametrów użytkowania, jak i okna przeznaczone dla osób, które chciałyby zmniejszyć hałas docierający z ulicy, a przy tym nie zależy im na innych parametrach i wolą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Oferujemy także różnego typu przesuwne okna tarasowe i balkonowe. Zarówno najbardziej cenione systemy okien tarasowych HST, jak i bardziej ekonomiczne drzwi uchylno-przesuwne PSK.
Nasi eksperci pomogą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań, wystarczy się z nami skontaktować i umówić się na dokonanie pomiarów. Serdecznie zapraszamy! W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie.
Poniżej prezentujemy nasz zespół!

Poznaj naszych ekspertów

Firma
Norbert Pieściuk
Właściciel firmy
Firma
Krzysztof Maliński
Właściciel firmy
Firma
Katarzyna Szpoper
Specjalista ds. Finansowych
Firma
Albert Kulesza
Doradca Techniczno - Handlowy
Firma
Krzysztof Bernat
Specjalista ds. Exportu
Firma
Radosław Stykowski
Serwisant Stolarki Okiennej
Firma
Adam Kamiński
Serwisant Stolarki Okiennej
Firma
Anita Pohulajewska
Doradca techniczno - handlowy

Certyfikaty